Katalogový list č. ELOSOS1713653
| Název: | Předávací modul VIP-3/SC/HD26SUB/F PHOENIX CONTACT 2322414 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713653 |
| EAN: | 4046356451710 |
| Kód dodavatele: | 2322414 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 69 mm |
| Hloubka: | 62 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 26 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Šířka: | 52,3 mm |