Katalogový list č. ELOSOS1713645
| Název: | Pasivní modul VIP-2/SC/FLK50/AB-1756 PHOENIX CONTACT 2322317 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713645 |
| EAN: | 4046356451000 |
| Kód dodavatele: | 2322317 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 56 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 65,5 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 50 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Šířka: | 95,9 mm |