Katalogový list č. ELOSOS1713642
| Název: | Pasivní modul VIP-2/SC/FLK14/8M/PLC PHOENIX CONTACT 2322281 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713642 |
| EAN: | 4046356451178 |
| Kód dodavatele: | 2322281 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 65,5 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 14 |
| Jmenovité napětí: | 25 V |