Katalogový list č. ELOSOS1713636
| Název: | Předávací modul VIP-3/SC/D37SUB/F/LED PHOENIX CONTACT 2322223 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713636 |
| EAN: | 4046356451840 |
| Kód dodavatele: | 2322223 |
| Recyklační poplatek: | 0,20 Kč |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Výška: | 69 mm |
| Hloubka: | 62 mm |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 37 |
| Šířka: | 72,7 mm |