Katalogový list č. ELOSOS1713633
| Název: | Předávací modul VIP-2/SC/D 9SUB/F/LED PHOENIX CONTACT 2322197 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713633 |
| EAN: | 4046356451819 |
| Kód dodavatele: | 2322197 |
| Recyklační poplatek: | 0,09 Kč |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 9 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Šířka: | 34,5 mm |
| Hloubka: | 44,2 mm |
| Výška: | 65,8 mm |