Katalogový list č. ELOSOS1713631
| Název: | Předávací modul VIP-3/SC/D37SUB/M/LED PHOENIX CONTACT 2322171 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713631 |
| EAN: | 4046356451796 |
| Kód dodavatele: | 2322171 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Výška: | 69 mm |
| Hloubka: | 62 mm |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 37 |
| Šířka: | 72,7 mm |