Katalogový list č. ELOSOS1713516
| Název: | Univerzální modul UM-2KS50/UNI/CS PHOENIX CONTACT 2319427 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713516 |
| EAN: | 4046356361651 |
| Kód dodavatele: | 2319427 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 0,1 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 52 |
| Šířka: | 139,5 mm |
| Hloubka: | 65,9 mm |
| Výška: | 125,4 mm |