Katalogový list č. ELOSOS1713459
| Název: | Předávací modul VIP-3/SC/D25SUB/F PHOENIX CONTACT 2315188 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713459 |
| EAN: | 4046356313346 |
| Kód dodavatele: | 2315188 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 69 mm |
| Hloubka: | 62 mm |
| Jmenovitý proud: | 2 A |
| Počet pólů: | 25 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Jmenovité napětí: | 25 V |
| Šířka: | 57,4 mm |