Katalogový list č. ELOSOS1713366
| Název: | Regenerační zesilovač PSI-REP-DNET CAN PHOENIX CONTACT 2313423 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713366 |
| EAN: | 4046356428392 |
| Kód dodavatele: | 2313423 |
| Recyklační poplatek: | 1,00 Kč |
| Šířka: | 35 mm |
| Hloubka: | 121 mm |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Výška: | 111 mm |
| Optické rozhraní: | ne |
| Počet dalších HW rozhraní: | 0 |
| Počet paralelních HW rozhraní: | 0 |
| Počet rozhraní PROFINET: | 0 |
| Počet HW rozhraní prům. Ethernetu: | 0 |
| Počet HW rozhraní RS-232: | 0 |
| Počet HW rozhraní RS-422: | 0 |
| Počet HW rozhraní RS-485: | 0 |
| Počet HW rozhraní serial TTY: | 0 |
| Počet HW rozhraní USB: | 0 |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | bez |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | bez |