Katalogový list č. ELOSOS1713237
| Název: | Předávací modul FLKM-D25 SUB/B/KDS3-MT/TU830 PHOENIX CONTACT 2304526 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713237 |
| EAN: | 4017918948993 |
| Kód dodavatele: | 2304526 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 2 A |
| Počet pólů: | 25 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Šířka: | 247 mm |
| Výška: | 89,6 mm |
| Hloubka: | 60,01 mm |