Katalogový list č. ELOSOS1713233
| Název: | Předávací modul FLKM 16/DV PHOENIX CONTACT 2304432 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713233 |
| EAN: | 4017918981976 |
| Kód dodavatele: | 2304432 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Šířka: | 44,5 mm |
| Počet pólů: | 16 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Výška: | 89,6 mm |
| Hloubka: | 65,9 mm |