Katalogový list č. ELOSOS1713217
| Název: | Předávací modul FLKM-D 9 SUB/B/ZFKDS PHOENIX CONTACT 2304034 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713217 |
| EAN: | 4017918944001 |
| Kód dodavatele: | 2304034 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 9 |
| Výška: | 77 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 51,27 mm |
| Šířka: | 33,75 mm |