Katalogový list č. ELOSOS1713203
| Název: | Předávací modul FLKM 26/ZFKDS PHOENIX CONTACT 2302926 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713203 |
| EAN: | 4017918941499 |
| Kód dodavatele: | 2302926 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 77 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 26 |
| Šířka: | 78,75 mm |
| Hloubka: | 52,34 mm |