Katalogový list č. ELOSOS1713076
| Název: | Reléový modul EMG 22-B1-REL-G 24/TRN24-AND PHOENIX CONTACT 2298014 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713076 |
| EAN: | 4017918483807 |
| Kód dodavatele: | 2298014 |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 75 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | DC |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Počet spín. kontaktů.: | 2 |
| Počet přepín. kontaktů: | 0 |
| Počet rozpín. kontaktů.: | 0 |
| Typ spínacího kontaktu: | jednoduchý kontakt |
| Řídící napáj. napětí DC: | 19,2-26,4 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | bez úpravy |
| Nominální proud: | 0,021 A |