Katalogový list č. ELOSOS1713045
| Název: | Systémová přípojka PLC-V8/FLK14/IN PHOENIX CONTACT 2296553 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713045 |
| EAN: | 4017918189150 |
| Kód dodavatele: | 2296553 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 41 mm |
| Počet pólů: | 14 |
| Způsob montáže: | jiné |
| Hloubka: | 55,8 mm |
| Šířka: | 49,93 mm |