Katalogový list č. ELOSOS1713033
| Název: | Systémová přípojka PLC-V8/D15S/IN PHOENIX CONTACT 2296074 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713033 |
| EAN: | 4017918189129 |
| Kód dodavatele: | 2296074 |
| Recyklační poplatek: | 0,11 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Počet pólů: | 15 |
| Výška: | 41 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Hloubka: | 49,86 mm |
| Šířka: | 49,92 mm |