Katalogový list č. ELOSOS1713031
| Název: | Systémová přípojka PLC-V8/D15S/OUT PHOENIX CONTACT 2296058 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713031 |
| EAN: | 4017918189105 |
| Kód dodavatele: | 2296058 |
| Recyklační poplatek: | 0,05 Kč |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Počet pólů: | 15 |
| Výška: | 41 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Hloubka: | 49,86 mm |
| Šířka: | 49,92 mm |