Katalogový list č. ELOSOS1713028
| Název: | Předávací modul FLKMS-D37 SUB/B/ZFK3DS/PE PHOENIX CONTACT 2295952 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713028 |
| EAN: | 4017918448035 |
| Kód dodavatele: | 2295952 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 37 |