Katalogový list č. ELOSOS1713022
| Název: | Pasivní modul FLKM-2FLK14/KDS3-MT/PPA/S7 PHOENIX CONTACT 2295062 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713022 |
| EAN: | 4017918339982 |
| Kód dodavatele: | 2295062 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 14 |
| Šířka: | 112,3 mm |
| Hloubka: | 51,48 mm |
| Výška: | 79,35 mm |