Katalogový list č. ELOSOS1713010
| Název: | Předávací modul FLKMS-D25 SUB/S (1-25) PHOENIX CONTACT 2294322 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1713010 |
| EAN: | 4017918132705 |
| Kód dodavatele: | 2294322 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 25 |
| Výška: | 77 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Šířka: | 67,5 mm |
| Hloubka: | 70,97 mm |