Katalogový list č. ELOSOS1712997
| Název: | Předávací modul UM 45-D15SUB/B/ZFKDS PHOENIX CONTACT 2293679 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712997 |
| EAN: | 4017918120573 |
| Kód dodavatele: | 2293679 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 64 mm |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 15 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 49,56 mm |