Katalogový list č. ELOSOS1712985
| Název: | Předávací modul UM 45-FLK16/ZFKDS PHOENIX CONTACT 2293530 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712985 |
| EAN: | 4017918120436 |
| Kód dodavatele: | 2293530 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 64 mm |
| Počet pólů: | 16 |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 50,42 mm |