Katalogový list č. ELOSOS1712920
| Název: | Předávací modul FLKMS-D25 SUB/B PHOENIX CONTACT 2281759 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712920 |
| EAN: | 4017918055004 |
| Kód dodavatele: | 2281759 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Hloubka: | 77 mm |
| Jmenovitý proud: | 2 A |
| Výška: | 72 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Šířka: | 67,5 mm |
| Počet pólů: | 27 |