Katalogový list č. ELOSOS1712911
| Název: | Předávací modul FLKM-D37 SUB/B PHOENIX CONTACT 2281212 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712911 |
| EAN: | 4017918054649 |
| Kód dodavatele: | 2281212 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Výška: | 77 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pólů: | 38 |
| Hloubka: | 57,57 mm |
| Šířka: | 101,3 mm |