Katalogový list č. ELOSOS1712907
| Název: | Předávací modul FLKM-D50 SUB/S PHOENIX CONTACT 2281157 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712907 |
| EAN: | 4017918054601 |
| Kód dodavatele: | 2281157 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 2,5 A |
| Počet pólů: | 34 |
| Výška: | 77 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 57,47 mm |
| Šířka: | 112,5 mm |