Katalogový list č. ELOSOS1712897
| Název: | Předávací modul FLKM 20 PHOENIX CONTACT 2281047 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712897 |
| EAN: | 4017918054496 |
| Kód dodavatele: | 2281047 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud: | 1 A |
| Počet pólů: | 20 |
| Výška: | 77 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 57,47 mm |
| Šířka: | 56,25 mm |