Katalogový list č. ELOSOS1712880
| Název: | Horní díl pouzdra ME 45 OTU-MKDSO KMGY PHOENIX CONTACT 2279923 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712880 |
| EAN: | 4046356328708 |
| Kód dodavatele: | 2279923 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 99 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Šířka: | 45,2 mm |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 45,85 mm |