Katalogový list č. ELOSOS1712877
| Název: | Horní díl pouzdra BC 17,8 OTU MKDSO KMGY PHOENIX CONTACT 2279732 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712877 |
| EAN: | 4046356328982 |
| Kód dodavatele: | 2279732 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 17,8 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Výška: | 89,7 mm |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 53,4 mm |