Katalogový list č. ELOSOS1712876
| Název: | Horní díl pouzdra ME 22,5 OT-1MSTBO RD PHOENIX CONTACT 2279635 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712876 |
| EAN: | 4046356329774 |
| Kód dodavatele: | 2279635 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Výška: | 99 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Číslo RAL: | 3001 |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 45,85 mm |