Katalogový list č. ELOSOS1712875
| Název: | Pouzdro elektroniky ME MAX 22,5 U-U1 BK PHOENIX CONTACT 2279541 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712875 |
| EAN: | 4046356320559 |
| Kód dodavatele: | 2279541 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 99 mm |
| Montáž na lištu: | ano |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Provozní teplota: | -40-105 °C |
| Hloubka: | 113,65 mm |