Katalogový list č. ELOSOS1712873
| Název: | Spodní část krytu ME 22,5 UTG/FE BUS/10+2 GN PHOENIX CONTACT 2279499 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712873 |
| EAN: | 4046356315197 |
| Kód dodavatele: | 2279499 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Výška: | 99 mm |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Číslo RAL: | 6021 |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 107,3 mm |