Katalogový list č. ELOSOS1712866
| Název: | Pouzdro elektroniky ME MAX 22,5 F G 3-3 BU PHOENIX CONTACT 2279198 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712866 |
| EAN: | 4046356285384 |
| Kód dodavatele: | 2279198 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 85 mm |
| Montáž na lištu: | ano |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Provozní teplota: | -40-105 °C |
| Hloubka: | 91,15 mm |