Katalogový list č. ELOSOS1712609
| Název: | Kontaktová lišta desky plošných spojů HSCH 2,5-3U/12 THR 9005 2203406 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712609 |
| EAN: | 4055626386768 |
| Kód dodavatele: | 2203406 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Počet pólů: | 12 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovitý proud In: | 8 A |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Modulární rozteč kontaktů: | 5 mm |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Modulární rozteč připojení: | 5 mm |
| Model konektoru: | Pevný konektor |
| Typ upevnění: | jiné |
| Délka pinu: | 2,3 mm |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ páskování: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-105 °C |