Katalogový list č. ELOSOS1712365
| Název: | Horní díl pouzdra BC 161,6 OT 112122 KMGY MOQ100 PHOENIX CONTACT 2202326 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712365 |
| EAN: | 4055626054285 |
| Kód dodavatele: | 2202326 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Montáž na lištu: | ne |
| Výška: | 89,7 mm |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 54,85 mm |
| Šířka: | 161,6 mm |