Katalogový list č. ELOSOS1712103
| Název: | Horní díl pouzdra EH 22,5 F-C DS/ABS GY7035 PHOENIX CONTACT 2201453 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712103 |
| EAN: | 4046356911245 |
| Kód dodavatele: | 2201453 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 36,95 mm |
| Výška: | 74,16 mm |