Katalogový list č. ELOSOS1712098
| Název: | Horní díl pouzdra ME 22,5 OT-1MSTBO YE PHOENIX CONTACT 2201419 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1712098 |
| EAN: | 4046356802321 |
| Kód dodavatele: | 2201419 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Výška: | 99 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 1018 |
| Šířka: | 22,6 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 45,85 mm |