Katalogový list č. ELOSOS1711857
| Název: | Spodní část krytu ME 45 UT/FE1 TBUS KMGY PHOENIX CONTACT 2200335 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1711857 |
| EAN: | 4046356563901 |
| Kód dodavatele: | 2200335 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 99 mm |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Šířka: | 45,2 mm |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 107,3 mm |