Katalogový list č. ELOSOS1711849
| Název: | Horní díl pouzdra ME 45 OT-FKDSO KMGY PHOENIX CONTACT 2200327 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1711849 |
| EAN: | 4046356563895 |
| Kód dodavatele: | 2200327 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 99 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Šířka: | 45,2 mm |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 45,85 mm |