Katalogový list č. ELOSOS1711844
| Název: | Horní díl pouzdra ME 17,5 OT-FKDSO KMGY PHOENIX CONTACT 2200322 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1711844 |
| EAN: | 4046356563871 |
| Kód dodavatele: | 2200322 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 99 mm |
| Šířka: | 17,6 mm |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 45,85 mm |