Katalogový list č. ELOSOS1711335
| Název: | Konektor desky plošných spojů PT 1,5/ 3-PVH-3,5-A PHOENIX CONTACT 1984170 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1711335 |
| EAN: | 4046356036009 |
| Kód dodavatele: | 1984170 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Barva tělesa: | zelená |
| Jmenovité napětí: | 200 V |
| Jmenovitý proud In: | 6 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-1,5 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Modulární rozteč kontaktů: | 3,5 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 3,5 mm |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-1,5 mm2 |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |