Katalogový list č. ELOSOS1709296
| Název: | Svorka desky plošných spojů FK-MPT 0,5/ 3-3,5 PHOENIX CONTACT 1891072 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1709296 |
| EAN: | 4017918169596 |
| Kód dodavatele: | 1891072 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Barva tělesa: | zelená |
| Výška: | 13 mm |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Počet pater: | 1 |
| Typ upevnění: | pájení |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,5-0,5 mm2 |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Modulární rozteč připojení: | 3,5 mm |
| Typ upevnění DPS: | Připojovací kontakt |
| Typ připojení PCB: | pájecí připojení |
| Typ připojení vodiče: | pružinová svorka |
| Délka pinu: | 3,5 mm |
| Počet elektrických připojení: | 3 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,12-0,5 mm2 |