Katalogový list č. ELOSOS1709034
| Název: | Konektor nosné lišty PCVK 4-7,62-PE PHOENIX CONTACT 1876246 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1709034 |
| EAN: | 4017918134075 |
| Kód dodavatele: | 1876246 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 37 mm |
| Jmenovité napětí: | 630 V |
| Šířka: | 7,62 mm |
| Barva: | zelená/žlutá |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-4 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-4 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-4 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Hloubka: | 41,2 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |