Katalogový list č. ELOSOS1721045
| Název: | Kryt CGS-AH 50 SET PHOENIX CONTACT 3071410 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1721045 |
| EAN: | 4055626289168 |
| Kód dodavatele: | 3071410 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 63 mm |
| Výška: | 214 mm |
| Hloubka: | 54,5 mm |
| Materiál: | jiné |