Katalogový list č. ELOSOS1721043
| Název: | Systém zavádění kabelů CGS 50 PHOENIX CONTACT 3071400 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1721043 |
| EAN: | 4055626289182 |
| Kód dodavatele: | 3071400 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 68 mm |
| Hloubka: | 140,5 mm |
| Výška: | 218 mm |
| Materiál: | jiné |