Katalogový list č. ELOSOS1732539
| Název: | Autonomní nouzové svítidlo Chorus 230 V 50/60Hz 1h 2moduly, černá GEWISS GW12663 |
|---|---|
| Značka: | Gewiss |
| Kód: | ELOSOS1732539 |
| EAN: | 8011564840232 |
| Kód dodavatele: | GW12663 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Typ napětí: | AC |
| Stupeň krytí (IP): | IP41 |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Barva tělesa: | černá |
| Materiál krytu: | transparentní plast |
| Šířka: | 33 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Způsob montáže: | vestavná montáž |
| Provozní čas: | 1 h |
| Kvalita baterie: | NiMh |
| Připojení na dálkový spínač: | ne |
| Světelný zdroj: | LED neměnitelný |
| Systém nouzového napájení: | individuální baterie |