Katalogový list č. ELOSOS1732560
| Název: | Zásuvka ABB SWING s ochr. kolíkem, s clonkami (typ 6619) hnědá 6619G-A06357 H1 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1732560 |
| EAN: | 8592624457602 |
| Kód dodavatele: | 6619G-A06357 H1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hnědá |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Textové pole: | ne |
| Produktová řada: | Swing |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Barva RAL: | 8028 |
| Počet fází: | 1 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Proudový chránič: | ne |
| S vypínačem: | ne |
| Spínající N vodič: | ne |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Krycí víčko: | ne |
| Šířka přístroje: | 73,8 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Provedení: | zemnící kolík |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Popis: | bez |
| Počet portů USB-A: | 0 |
| Počet portů USB-C: | 0 |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Ochranný kontakt.: | kruh |
| Se smyčkovou funkcí: | ano |
| Výška přístroje: | 37 mm |
| Hloubka přístroje: | 73,8 mm |