Katalogový list č. ELOSOS1730137
| Název: | SAIE-M12BK-5-0.2VFM16-1.5 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS1730137 |
| EAN: | 4099986779440 |
| Kód dodavatele: | 2968040000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovité napětí: | 630 V |
| Způsob montáže: | přední montáž |
| Průřez žíly: | 1,5 mm2 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Materiál tělesa: | zinek |
| Jmenovitý proud In: | 12 A |
| Počet napájecích kontaktů: | 5 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Pracovní teplota: | -30-90 °C |
| Povrch pouzdra: | jiné |
| Počet ovládacích kontaktů: | 5 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| S PE-připojením: | ano |
| Závit k zašroubování: | M12 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | Female (bus) |