Katalogový list č. ELOSOS1708321
| Název: | Konektor nosné lišty UMSTBVK 2,5/11-STF-5,08 PHOENIX CONTACT 1859263 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1708321 |
| EAN: | 4017918106324 |
| Kód dodavatele: | 1859263 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 66 mm |
| Hloubka: | 42,5 mm |
| Jmenovité napětí: | 320 V |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-2,5 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-2,5 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |
| Výška: | 34,9 mm |