Katalogový list č. ELOSOS1708110
| Název: | Montážní rám konektoru VC-TR3/4M PHOENIX CONTACT 1852914 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1708110 |
| EAN: | 4017918127169 |
| Kód dodavatele: | 1852914 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 27,5 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Šířka: | 80,2 mm |
| Hloubka: | 20,2 mm |
| S PE-připojením: | ne |