Katalogový list č. ELOSOS1707306
| Název: | Průchozí svornice UPCV3K 4-G-7,62 1838381 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1707306 |
| EAN: | 4017918134358 |
| Kód dodavatele: | 1838381 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 800 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pater: | 1 |
| Jmenovitý proud In: | 20 A |
| Počet připojovacích míst: | 4 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Interně propojené fáze: | ano |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-4 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,25-2,5 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-4 mm2 |
| Šířka: | 7,6 mm |
| Výška: | 74,4 mm |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-4 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Hloubka: | 41,2 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |